wczytywanie strony

Czytnik linii papilarnych na straży domu

Technologia zagościła już w niemal każdej dziedzinie życia. Nic więc dziwnego, że wykorzystuje się ją również w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Dzięki czytnikom linii papilarnych można ochronić swoje dane będące na smartfonie, laptopie, a także ukryć przed niepożądanymi osobami wartościowe rzeczy w sejfie. Na zastosowanie tego nowoczesnego rozwiązania decydują się też renomowani producenci drzwi, stawiający na najwyższych komfort swoich Klientów.

Bezpieczeństwo i komfort za jednym dotknięciem palca

Chcąc mieć pewność, że prywatna przestrzeń, jaką jest dom, będzie chroniona na najwyższym poziomie, należy wybrać odpowiednie drzwi zewnętrzne. Te niezawodne są wykonane z trwałego surowca, jakim jest drewno. Warto też dodać, że poza funkcjonalnością, odznacza się ono niebanalnym designem, dzięki czemu wykonane z niego drzwi stanowią również ozdobę domu. Poczucie bezpieczeństwa daje także antywłamaniowy zamek, który nie wpuści do środka żadnych nieproszonych gości. I to właśnie w tej kwestii ma coś do powiedzenia technologia. Obecnie zamek nie musi być otwierany za pomocą kluczy, nie trzeba zabierać ze sobą żadnych dodatkowych akcesoriów. Jest to możliwe za sprawą wykorzystania systemu inteligentnego otwierania drzwi.

Drzwi wejściowe mogą być wyposażone w czytnik linii papilarnych, który sczytuje 90 punktów z palca, przekształcając je następnie w kod biometryczny. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia najwyższą ochronę, nie pozwalając, aby do domu została wpuszczona jakakolwiek niepożądana osoba. Za sprawą aplikacji wprowadza się odciski palców osób upoważnionych do wejścia do domu. Ponadto istnieje możliwość tymczasowego dania dostępu do otwarcia drzwi, co jest wygodne, jeśli podczas swojej nieobecności powierza się opiekę nad domem komuś zaufanemu. Należy też dodać, że czytnik linii jest umieszczony w sposób dyskretny na drzwiach, tworząc z nimi zharmonizowaną całość. Rozwiązanie to łączy gwarancję bezpieczeństwa z funkcjonalnością oraz estetyką.

Mapa strony