wczytywanie strony

Specjalnie na Twoje zamówienie! Ekskluzywne, duże i niestandardowe drzwi zewnętrzne

Budujesz wymarzony dom, a może właśnie przechodzisz przez etap remontu? Chcesz, aby każdy element budynku był perfekcyjnie dobrany i spełniał Twoje oczekiwania? Właśnie zatrzymałeś się na etapie drzwi wejściowych? Dobrze trafiłeś! Drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę domu, a wybór tych właściwych spośród rodzaju tworzywa, kolorów, akcesoriów, zdobień i innych dodatków jest ogromny. Tak więc znalezienie odpowiedniego modelu to zadanie niełatwe, ale warte dłuższego zastanowienia. Inwestycja w drzwi to wydatek na wiele lat, który ma zapewnić komfort, funkcjonalność i zabezpieczenie dla domu i jego mieszkańców. Jak więc wybrać oryginalne, ekskluzywne drzwi?

Oryginalny design drzwi wejściowych

Z mody nigdy nie wychodzi klasyka, więc chcąc mieć ponadczasowe drzwi dobrze postawić na te wykonane z naturalnego surowca, jakim jest drewno. Drzwi drewniane mogą mieć charakter nowoczesny lub klasyczny, standardowy lub niestandardowy, wszystko w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta. Według indywidualnych preferencji można wybrać wykończenie dębowe lub z egzotycznego drewna w różnorodnej kolorystyce. W ofercie jest dostępna również duża ilość wariantów kolorystycznych, akcesoriów, różnych rodzajów przeszklenia drzwi, dostawek, naświetli, żłobień czy innych zdobień, które sprawiają, że drzwi jest dużo łatwiej dopasować do stylu domu. Bardzo ważną kwestią jest również ich wymiar. Nie każdy producent daje możliwość zamówienia drzwi innych niż standardowe, tymczasem w nowoczesnych projektach coraz częściej spotykane są drzwi o dużych gabarytach, mających nawet do 3 m wysokości.

Szczególnie wymagającym osobom z pewnością spodobają się drzwi zewnętrzne wyposażone w podświetlenia LED, czytniki linii papilarnych czy rysów twarzy. Delikatnie doświetlenie nie tylko nadaje drzwiom niezwykłego uroku po zmroku, lecz także jest bardzo funkcjonalne w przypadku późnych powrotów do domu. W ofercie Parmaxu znajdują się modele o niestandardowych wymiarach – 110 × 230 lub 110 × 265 centymetrów. Takie drzwi są dedykowane przede wszystkim do kamienic oraz domów zaprojektowanych w innowacyjny sposób. Jednak odpowiadamy na wszystkie potrzeby klienta i produkujemy drzwi na wskazany wymiar. Dzięki zastosowaniu zawiasów typu Pivot produkujemy drzwi, które mają wysokie (nawet do 3 m) lub szerokie skrzydło, a jednak nadal są one bezpieczne w użytkowaniu.  Nowoczesne technologie sprawiają, że wielkogabarytowe drzwi są bardzo funkcjonalne, wyglądają elegancko i nie przysparzają problemów ich użytkownikom.

Mapa strony