wczytywanie strony

Systemy inteligentnego otwierania drzwi

inox2

Dysponujemy szerokim wyborem inteligentnych drzwi zewnętrznych. Realizujemy różne systemy zamykania drzwi – od tradycyjnych kluczy, poprzez klucze elektroniczne, klawiatury numeryczne, systemy bezdotykowego odmykania za pomocą smartfona lub karty magnetycznej, po najnowszej generacji rozwiązania odmykowe: drzwi z czytnikiem linii papilarnych lub nowoczesne drzwi z czytnikiem twarzy. Inteligentne drzwi wejściowe to bezpieczne drzwi wejściowe.

Drzwi wejściowe z czytnikiem twarzy i czytnikiem linii papilarnych

Nasze nowoczesne drzwi z czytnikiem twarzy oraz drzwi wejściowe z czytnikiem linii papilarnych są wyposażone w niezwykle dyskretne skanery wkomponowane w płaszczyznę drzwi zewnętrznych, co zapewnia utrzymanie pełnej estetyki i pozwala zachować design drzwi zewnętrznych. Czytniki można konfigurować przy pomocy aplikacji i sterować nimi przez Bluetooth.

Nasze drzwi zewnętrzne z czytnikiem linii papilarnych są nie tylko niezawodne i efektowne, ale także eliminują ciężar pęku kluczy i stres związany z jego ewentualnym zagubieniem czy kradzieżą. Dzięki ulepszonym projektom i inteligentnym rozwiązaniom jesteśmy świadkami procesu, w którym tradycyjne drzwi zostają powoli wypierane przez inteligentne drzwi wejściowe, a rozwiązania widywane do tej pory najczęściej w filmach akcji, teraz stają się rzeczywistością – czytnik biometryczny do drzwi zewnętrznych: drzwi z czytnikiem linii papilarnych oraz drzwi z czytnikiem twarzy są dostępne na wyciągnięcie ręki.

Dlaczego warto zdecydować się na inteligentne drzwi wejściowe?

Dlaczego warto skusić się na wybór nowoczesnych drzwi z czytnikiem twarzy lub drzwi wejściowych otwieranych za pomocą czytnika linii papilarnych, zamiast pozostać przy tradycyjnych metodach zabezpieczenia nieruchomości? Dzięki dzisiejszej technologii współczesne systemy bezpieczeństwa obejmują szeroką gamę oprogramowania i sprzętu, w tym usług opartych na sieciach Web, danych biometrycznych i urządzeniach osobistych ze zintegrowanymi poziomami ochrony. Jednym z największych osiągnięć ery techniki cyfrowej było wprowadzenie biometrii do systemów zabezpieczeń. Dlatego wychodzimy do naszych Klientów z ofertą nowoczesnych czytników biometrycznych do drzwi.

Fakt, że rysy twarzy i odciski palców są dla każdego człowieka unikalne, sprawia, że nasze drzwi zewnętrzne z czytnikiem linii papilarnych oraz drzwi z czytnikiem twarzy wzorowo spełniają swoją podstawową funkcję – zapewnienie bezpieczeństwa. Odcisków palców czy rysów twarzy nie można przecież zapomnieć, podrobić ani odgadnąć, jak to ma miejsce w przypadku kluczy tradycyjnych oraz hasła alfanumerycznego.

Mapa strony