wczytywanie strony

Systemy inteligentnego otwierania drzwi

 

 

inox2

Tradycyjne klucze sukcesywnie zastępowane są przez coraz bardziej nowoczesne rozwiązania, wśród których wyróżniają się czytniki linii papilarnych. To inteligentny system, który nie tylko podnosi standard bezpieczeństwa, ale jest przede wszystkim przyjazny w użytkowaniu i wygodny. Nie musisz już pamiętać o zabraniu kluczy ani przeszukiwać torebki, aby je odnaleźć – kluczem do Twojego domu staje się odcisk palca. Inteligentne drzwi wejściowe to bezpieczne drzwi wejściowe.


 

Drzwi wejściowe z dotykowym czytnikiem linii papilarnych

Nasze nowoczesne drzwi wejściowe z czytnikiem linii papilarnych są wyposażone w niezwykle dyskretne skanery wkomponowane w płaszczyznę drzwi , co zapewnia utrzymanie pełnej estetyki i pozwala zachować design drzwi zewnętrznych. Czytnik linii papilarnych NAVKOM, nie przechowuje obrazu linii papilarnych, ale szczytuje 90 punktów z palca i zamienia je w kod biometryczny. Wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, niezawodnością i nowoczesnym designem .Czytniki można konfigurować przy pomocy intuicyjnej aplikacji.

Nasze drzwi zewnętrzne z czytnikiem linii papilarnych są nie tylko niezawodne i efektowne, ale także eliminują ciężar pęku kluczy i stres związany z jego ewentualnym zagubieniem czy kradzieżą. Dzięki ulepszonym projektom i inteligentnym rozwiązaniom jesteśmy świadkami procesu, w którym tradycyjne drzwi zostają powoli wypierane przez inteligentne drzwi wejściowe, a rozwiązania widywane do tej pory najczęściej w filmach akcji, teraz stają się rzeczywistością – czytnik biometryczny do drzwi zewnętrznych: drzwi z czytnikiem linii papilarnych oraz drzwi z czytnikiem twarzy są dostępne na wyciągnięcie ręki.

Dlaczego warto zdecydować się na inteligentne drzwi wejściowe?

Dlaczego warto skusić się na wybór nowoczesnych drzwi otwieranych za pomocą czytnika linii papilarnych, zamiast pozostać przy tradycyjnych metodach zabezpieczenia nieruchomości? Dzięki dzisiejszej technologii współczesne systemy bezpieczeństwa obejmują szeroką gamę oprogramowania i sprzętu, w tym usług opartych na sieciach Web, danych biometrycznych i urządzeniach osobistych ze zintegrowanymi poziomami ochrony. Jednym z największych osiągnięć ery techniki cyfrowej było wprowadzenie biometrii do systemów zabezpieczeń. Dlatego wychodzimy do naszych Klientów z ofertą nowoczesnych czytników biometrycznych do drzwi.

Fakt, odciski palców są dla każdego człowieka unikalne, sprawia, że nasze drzwi zewnętrzne z czytnikiem linii papilarnych wzorowo spełniają swoją podstawową funkcję – zapewnienia bezpieczeństwa.Odcisków palców nie można przecież zapomnieć, podrobić ani odgadnąć, jak to ma miejsce w przypadku kluczy tradycyjnych oraz hasła alfanumerycznego.

Mapa strony