wczytywanie strony

Co wybrać zamiast klasycznego zamka do drzwi?

Jeżeli komuś jeszcze dalej wydaje się, że jest tylko jeden sposób na zamknięcie i zabezpieczenie domu – drzwiami z klasycznym zamkiem – głęboko się myli. Technologia pędzi, wpływa na każdą dziedzinę, a zatem także na stolarkę otworową. Zapraszamy do zapoznania się z alternatywami dla klasycznych zamków do drzwi.

Co zamiast drzwi na klucz? Systemy inteligentnego otwierania drzwi

Kwestia technologicznych nowelizacji w otwieraniu jest być może trochę bardziej oczywista w kwestii smartfonów, będących istotną częścią życia każdego z nas. W związku z tym podpowiadamy: nowinki techniczne z dziedziny telefonów znalazły zastosowanie także w innych branżach i produktach. Oferujemy następujące systemy zamykania drzwi:

  • klucze elektroniczne,
  • klawiatury numeryczne,
  • systemy bezdotykowego odmykania za pomoc telefonu lub karty magnetycznej,
  • czytniki linii papilarnych,
  • czytniki twarzy.

Oczywiście w naszej firmie znajdą Państwo także najwyższej jakości klasyczne drzwi zamykane na klasyczne klucze. Dlaczego jednak warto rozważyć opcję nowoczesną? Po pierwsze chodzi o zwiększone pole działania. Szczególnie drzwi z czytnikiem twarzy czy linii papilarnych mogą być sterowane za pomocą aplikacji albo poprzez Bluetooth. Dodatkowo oznaczają całkowitą wolność w kwestii wychodzenia z domu – decydując się na systemy inteligentnego otwierania drzwi nie trzeba pamiętać o kluczu, ponieważ do powrotu konieczne jest tylko przyłożenie do czytnika palca lub zeskanowanie twarzy. Stanowi to nowy poziom bezpieczeństwa – rysy twarzy i linie palców są unikalne dla każdego. Klasyczne drzwi wpuszczą do domu każdego, kto ma do nich klucz. Doskonale sprawdzają się także w tej kwestii drzwi na klawiatury numeryczne. Wreszcie drzwi otwierane kluczami elektronicznymi, telefonem i kartą magnetyczną stanowią znaczne ułatwienie w komunikacji (jak wiemy obecnie rzadko zdarza się nam wyjść z domu bez telefonu). Nie zapominajmy także o genialnym futurystycznym efekcie estetycznym – żadne inne drzwi nie robią takiego wrażenia.

Mapa strony